O firmie

POZNAJ LEPIEJ NASZĄ FIRMĘ

PRODUKCJA BUTA PROFILAKTYCZNO-REHABILITACYJNEGO JAKO WYNIK OSOBISTYCH DOŚWIADCZEŃ.

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi.

Pierwsze rehabilitacjno profilaktyczne buty dla dzieci, które z powodzeniem mogą służyć do noszenia w domu, przedszkolu jak i na zewnątrz.

W naszych produktach stosujemy naturalne skóry i materiały wysokiej jakości. Każda para butów danielki wykonana jest ręcznie z największą starannością. Buty produkowane są w specjalnym systemie, który powoduje że są elastyczne i lekkie. Zaprojektowane zgodnie z profilaktyczną konstrukcją i modnym wzornictwem. Wszystko w trosce o prawidłowy rozwój stóp Waszego Dziecka.

Obuwie marki danielki daje możliwość zastosowania wkładek ortopedycznych, aparatów ortopedycznych, szyny strzałkowej, szyny piszczelowej lub podwójnej ze sprężynami korygującymi, a nawet podwyższenia obcasa, w celu wyrównania długości kończyn. Właściwe użytkowanie naszego obuwia pozwoli cieszyć się jego wygodą i komfortem, a odpowiednia konserwacja wydłuży jego żywotność.

Dowiedz się, co nas wyróżnia.

SUKCES NASZYCH BUTÓW PROFILAKTYCZNYCH TO SUMA WIELU ZNACZĄCYCH CZYNNIKÓW, SPRAWDŹ W JAKI SPOSÓB ZOSTALIŚMY DZIĘKI NIM DOCENIENI.

Zatroszcz się o zdrowe stopy swojego dziecka.

Dowiedz się, w jaki sposób rehabilitacyjno- profilaktyczne buty Danielki zapewnią odpowiednie ukształtowanie i właściwe funkcjonowanie stóp Twojego dziecka.

Dokonaj właściwego wyboru z szerokiej oferty butów Danielki.

Zdrowo – wcale nie znaczy nudno i bez polotu. Marka Danielki to różnorodny wybór i modne fasony.

Śmiało postaw na współpracę z firmą Danielki.

Zaangażowanie i zrozumienie to droga do nawiązania właściwych relacji z klientem.

Nasz instagram